Науковий журнал Технологічні комплекси


ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

РЕДАКЦІЯ ЖУРНАЛУ ПОЧИНАЄ НАБІР СТАТЕЙ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ У ВИПУСКУ 1(16) в 2019 році. ПРОСИМО ЗВЕРТАТИ УВАГУ НА ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ

ТА КОРИСТУВАТИСЬ ФОРМОЮ ВІДПРАВКИ СТАТЕЙ.

АБО НАДІСЛАТИ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ Tech_Kompl@ukr.net


 

ПРО ЖУРНАЛ

 

Журнал є рецензованим виданням, що підтримує політику відкритого доступу до наукових публікацій.
Всі статті проходять процедуру незалежного рецензування за наступною формою.

 

Рік заснування журналу: 2010.

 

Періодичність видання: 1 раз на рік.

 

Мова видання: англійська, російська, українська,польська.

 

Галузь та проблематика журналу: Висвітлення інформаційних технологій проектування; моделювання, оптимізації, структурного аналізу та синтезу технологічних комплексів; моделювання функціонування технологічних комплексів; проектування, алгоритмізації та діагностики систем автоматизованого керування технологічними комплексами; розвитку технологічних комплексів у різних галузях виробництва; проектування функціональних елементів технологічних комплексів

 

Видавець: Луцький національний технічний університит


ISSN 2304-4519 (Print)
ISSN 2312-0584 (Online)


 

ІНДЕКСАЦІЯ ЖУРНАЛУ

 

СТАТУС В УКРАЇНІ

 

 

Журнал "Технологічні комплекси" офіційно зареєстроване як засіб масової інформації. Свідоцтво про державну реєстрацію КВ No 16542–5014 Р.

 

Журнал внесено до переліку фахових видань ВАК України наказом Міністерства освіти і науки україни № 747 від 13.07.2015.

БАЗИ ДАННИХ НАУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 

   

Ulrich's Periodicals Directory - Передплатний каталог американського видавництва Bowker, є найбільшою БД, яка описує світовий потік періодичних видань по всьому тематичними напрямками.

 

 

РИНЦ - це національна бібліографічна база даних наукового цитування, яка акумулює понад 12 мільйонів публікацій російських авторів, а також інформацію про цитування цих публікацій з понад 6000 російських журналів. Вона призначена не тільки для оперативного забезпечення наукових досліджень актуальною довідково-бібліографічною інформацією, але є також потужним аналітичним інструментом, що дозволяє здійснювати оцінку результативності та ефективності діяльності науково-дослідних організацій, вчених, рівень наукових журналів і т.д.

 

КАТАЛОГИ ТА СИСТЕМИ ПОШУКУ

 

 

Citefactor - це сервіс, який надає доступ до журналів відкритого доступу і матеріалами конференцій. Citefactor - це найбільша  в світі система індексування наукових журналів і матеріалів конференцій,  яка підвищує всесвітню видимість і доступність контенту. Більше 3000  інститутів по всьому світу мають повний доступ до Citefactor.  Користувачі Citefactor щомісяця виконують мільйони запитів по всьому світу.

 

 

Google Академія - це загальнодоступна пошукова система, яка індексує метадані наукових публікацій з усіх галузь знання, опубліковані у різніх форматах. Індекс Google Академії містіть у Собі більшість рецензованіх журналів Європи та Америки найбільшіх наукових видавництво. Цей продукт має інструментарій для відслідковування Наукової цітованості проіндексованіх публікацій. Хоча компанія Google Офіційно НЕ розголошує ОБСЯГИ індексу Google Академії, фахівцямі цею ОБСЯГИ оцінється примерно у 160 млн документів.

 

 

ResearchBib - Academic Recource IndexAcademic Recource Index - проект ResearchBib. ResearchBib є базою даних відкритого доступу з високим стандартом індексування для дослідників і видавців. В ResearchBib можна вільно розмістити журнали для індексування, дослідні роботи, календар конференцій, розмістити вакансії. Journal Indexing - Індексування журналів. ResearchBib намагається охопити всі доступі наукові журнали і наукові журнали відкритого доступу вільно. База даних журналів ResearchBib є найбільшою повною базою даних журналів в Інтернеті, доступною вільно. База даних журналів намагається охопити всі наукові журнали і наукові журнали відкритого доступу, які використовують відповідну систему контролю якості, і база не буде обмежена конкретними мовами або предметними областями досліджень. База даних містить понад 420 000 журналів від різних видавців, яка включає в себе: назву, абревіатуру, URL хостингу журналу, індекс, видавця, опис (цілі і сфера застосування), онлайн ISSN, print ISSN і т. д...

 

 

Наукова періодика України — проект Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (НБУВ) Наукова періодика України містить статті з міжнародних журналів з усіх галузей знань, здійснює поповнення повнотекстових електронних інформаційних ресурсів електронними аналогами друкованих видань або електронними виданнями, наданими правовласниками. В межах інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" налагоджено повнотекстовий пошук наукових публікацій у форматі PDF. НБУВ провела роботи з інтеграції інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" до інтерфейсу аналітичних сервісів Google Scholar (Google Академія). Містить приблизно 2520 - журналів; 25372 - випусків; 628524 - повних текстів статей.

 

 

Система «Бібліометрика української науки» призначена для надання суспільству цілісного уявлення про наукове та науково-педагогічне середовище України.Цу єдиний реєстр наукових декларацій (бібліометричних профілів) вчених і дослідницьких колективів; статистична інформація про галузеву, відомчу та регіональну структуру науки України;бібліометрична складова джерельної бази для оцінювання ефективності наукової діяльності; національний сегмент проекту Ranking of Google Scholar Profiles (56 countries).

 

 

European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences (ERIH PLUS) - референтна база з гуманитарними і социальними науками. Реферативна база даних та цитування наукових матеріалів ERIH PLUS є найбільшою в світі платформою по публікації і відстеженню робіт.

 

 

WorldCat- найбільша в світі бібліографічна база даних, яка налічує понад 240 млн записів про всі види творів на 470 мовах світу. База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис. бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center

   

ЗАПРОШУЄМО ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ


Шановні колеги!
Завантажити електронну версію збірника наукових праць міжнародної науково-технічної конференції «Прогресивні напрямки розвитку технологічних комплексів – ТК-2018» можна за посиланням.

Або натиснувши на збірник тез ↓